polskaenglish
Oferta
Maszyny elektryczne
Cewki
Komutatory
Nagrzewnice
Rozdzielnice NN
Usługi

szukaj w serwisie

Spółdzielnia Inwalidów „ELEKTRON” w Szydłowcu, ul. Garbarska 9, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Szydłowiec
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Praca przy naprawie rewizyjnej silników trakcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe - elektryczne, ewentualnie mechaniczne
  • Odpowiedzialność
  • Otwartość, umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w siedzibie Spółdzielni (dział kadr) bądź przesyłanie CV pocztą elektroniczną na adres e-mail : kadry@si-elektron.pl

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w rekrutacji

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Spółdzielnia Inwalidów „Elektron” 26-500 Szydłowiec ul. Garbarska 9

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (Pańskiej zgody – przysługuje Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

Państwa dane będą przechowywane przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane także w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy.

Mają Państwo prawo do:
1)      prawo dostępu do swoich danych
2)      prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3)      prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4)      prawo do usunięcia danych osobowych;
5)      prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO